BARÁŽ = OPRAVDU NEJVĚTŠÍ ZÁVOD NA NAŠEM STADIONU

A byl to úžasný den, úžasný závod, krásná atmosféra, nádherná oslava atletiky. A když si přehraji zpět co se od 12. června 2017, kdy jsme stadion otvírali, jsem moc hrdý za vás, za všechny atletky a atlety z AC Rumburk, v dresu na dráze, v triku rozhodčího či v roli pořadatele. Pořadatelsky jsme byli opravdoví vítězi, vše klapalo, přálo nám počasí a stadion byl plný atletek a atletů. 10 + 10 startujících družstev | muži + ženy |. Na startu 194 mužů a 180 žen, celkem 726 startů bez štafet v 36 disciplínách.

A není samozřejmostí, že za tak krátkou dobu urazí atletický klub tak náročnou a kvalitní cestu. Našim cílem v AC je stále „člověk“, který má rád sport a výhoda je mít rád atletiku, a tak mohu zhodnotit výkony MUŽŮ AC. Bojovali jsme o každý bodík, o každé místečko v pořadí, získali jsme 134 body, což v obrovsky vyrovnané konkurenci znamená 6. místo a nakonec mohu konstatovat, byli jsme vidět, máme výborné borce, mnoho mladých krásně roste a to je to nejdůležitější. Že to mohlo být lepší? Vždy se něco povede, nebo nepovede, ale nejdůležitější je přístup a ten nám potvrzuje správnou cestu.

Za AC Rumburk nastoupilo 18 atletů a bodovalo 15 borců. Z toho byli pouze tři „veteráni“, ale za to stálé opory družstva. Nakonec, ještě jednou dík všem, závodníkům, rozhodčím, pořadatelům… díky AC Rumburk. Jan Rein

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru