IMG_4467

TRÉNINKY – STADION

Pondělí 16.00 – 18.00 hodin
Úterý 16.00 – 18.00 hodin
Středa 16.00 – 18.00 hodin
Čtvrtek 16.00 – 18.00 hodin
Pátek 16.00 – 18.00 hodin

Trenéři: Jirka Holič + jeho skupina, Antonín Koutný, Jan Rein
Ostatní členové AC po dohodě se mnou či p. Koutným, dospělí individuálně.
Stadion je otevřen denně od 8.00 do 20.00 hodin. Dráha je zprovozněna, nářadí a náčiní – koule, disky, oštěpy budou ve skříňce (v kabinách). Klíče budou u správce a Ti co budou chodit pravidelně tak je dostanou.

Těším se na neše tréninky, nebojte si napsat nebo říci si o tréninkový plán, o nastavení a vymyšlení tréninku abychom na prvním kole opravdu zabodovali!
Rozsah disciplín a vzorový časák jsem také poslal, tak přemýšlejte, jakou skladbu disciplín půjdeme, kde budeme bodovat a na co se budeme připravovat!

V prvním kole se běží vedle stýplu ještě 5000 metrů mužů i žen! A to by měl být náš triumf a holky – Tereza, Žaneta, Pavla a snad i další ukáží svou kvalitu!
To samé platí i pro kluky, chodci tak mají další disciplínu, kde můžeme získat body!
Ještě jedna dobrá zpráva, kladivo žen je na všech kolech, takže trénujeme!!!
Na trénink můžete pozvat i kamarády, nebo bývalé atlety, pořád nás není plný počet v týmu – kluci mají počet v KPD 24 borců a holky 20, takže především potřebujeme mladé skokany, sprintery, ale může přijít každý, každá?!
Uděláme svoje oddílové závody, takové kontrolky ještě před prvním kolem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm × = 8

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>